Infúzní terapie 

Vitamín c - vysoké dávky vitaminu C 

 Nepodceňujte sílu vitamín C!
Podporuje imunitní systém, pomáhá bojovat se záněty a je významným antioxidantem, který mimo jiné chrání také před stárnutím. Pomáhá ochraňovat tkáně a hojit rány, podporuje zdraví srdce a zároveň snižuje množství LDL cholesterolu a triglyceridů v krvi. Navíc podporuje hormonální činnost, tvorbu kolagenu a pomáhá udržet přirozenou pružnost pokožky.

Naše tělo si vitamín C neumí samo vytvořit, přesto se bez něj neobejde. V podobě doplňků stravy je skvělým pomocníkem, ale bohužel naše tělo není schopno vstřebat celé podané množství. Infuze obsahují mnohem vyšší množství tohoto vitamínu (7,5 g), které je dodáno přímo do krve, a proto se nemusí těžce vstřebávat z trávicího traktu. Nástup účinků tohoto antioxidantu je pak mnohem rychlejší a zaručenější.

Vitamín C je vhodný pro každého, kdo chce podpořit funkce imunitního systému a celkové zdraví! Kontraindikaci a vhodnost infuze posoudíme na vstupní konzultaci před podáním infuze.

cena 700 kč za jednu infúzi - není hrazeno zdravotní pojišťovnou 


kokteil vitaminů rozpustných ve vodě 

pro správnou funkci nervového systému, doplňková léčba při bolestech pohybového aparátu, zkalitnění nehtů, vlasů, únavě. 
vhodná kombinace s vit C
cena 700 kč - není hrazeno zdravotní pojišťovnou


infúze magnesia
vhodné při vyčerpání, křeče, svalové vypětí


cena 400 kč - neni hrazeno zdravotní pojišťovnou